Наші роботи

Проект №105. Кухонна стільниця із керамікі Dekton Kelya

Кухонна стільниця із керамікі Dekton Kelya 

 

Тип виробу: Кухонна стільниця
Тип каменю: Кераміка
Бренд каменю: DEKTON
Назва каменю:  Kelya
Особливості: Кухонная стільниця.

 

Ще одна наша робота. На цей раз кераміка (або іноді ще кажуть – керамограніт) іспанського бренду - Dekton, назва кольору – Kelya.

 

Це доволі складний в обробці матеріал. Треба чітко дотримуватись усіх інструкцій(як то швидкість обертів диску пили, швидкість подачі диску та інші). Та і звичайний диск по кварциту порізати такий матеріал якісно не зможе. Також Dekton і ця стільниця мають ще деякі особливості про які розповім нижче.

 

Кераміка Dekton буває різних товщин. Для стільниць використовують товщини 12, 20, 30мм. Не всі кольори бувають у всіх товщинах. Наприклад саме Kelya випускається в товщинах 0.4, 0.8, 12 і 20мм. Для цього проекту використана товщина 20мм
Загальний вигляд кухні

 

Загальний вигляд стільниці з Дектон Келія

 

Тут є звичайна накладна варильна поверхня

 

Накладна варильна поверхня в керамічній стільниці

 

Та мийка підстольного монтажу.

 

Мийка підстільного монтажу в стільниці з керамограніту Дектон

 

Зверніть увагу! У цеї мийки є виступи на передній і задній стінці. В комплектації до таких мийок доволі часто йде додаткова фурнітура(коландер, сітка та інше). Або її можна докупити пізніше. Про це треба попереджати перед замовленням стільниці. Зазвичай ми робимо виріз для мийки трохи меншим ніж отвір мийки. Так примикання мийки під стільницю виглядає красивіше. Але у випадку з додатковою фурнітурою треба враховувати її посадочні розміри і робити відповідний виріз.

 

Також треба уважно підійти до вибору змішувача. Якщо планується змішувач з вбудованим подаванням фільтрованої води(змішувач з двома регуляторами як на фото) – бажано щоб регулятори майже не відкидалися назад(до стіни). В інакшому випадку місця для встановлення змішувача може не вистачити. Отвори для змішувача, дозатора(як на фото) та інші робляться вже на встановленій стільниці.

 

Змішувач на два регулятори для керамічної стільниці

 

Також тут передбачений дозатор для рідкого мила

 

Ще один момент. Стандартний розмір Дектону 3200*1440мм. Загальна довжина саме цієї стільниці 3915мм. Як ви розумієте – ця стільниця складається з двох частин. Стик в кераміці робиться через технологічну фаску(приблизно 1*1мм, іноді меньше). Ось так він виглядає

 

Стік на стільниці з кераміки Дектон Dekton

 

Якщо робити без технологічної фаски – буде не гарно. По перше прі порізці кераміки будуть мікросколи. По друге, цей колір має матову текстуру. Це означає невелику нерівномірність по площині. Тому звести дві деталі з нерівномірними товщинами без «зуба» або й «зубів» (коли в локальному місці одна деталь виступає над іншою) майже неможливо. Тому кращий вибір – мікрофаска.

 

  

Потрібна стільниця з кераміки DEKTON?

Зробимо!

+38(097) 874 63 69

+38(095) 939 95 60

 

Оцените материал
(0 голосов)
JoomShaper