Наші роботи

Проект №107. Кухонна стільниця зі стіновими з кварциту VicoStone BQ200

 Кухонна стільниця зі стіновими з кварциту VicoStone BQ200

Тип виробу: Кухонна стільниця, стінові панелі
Тип каменю: Кварцит
Бренд каменю: VicoStone
Назва каменю: BQ200

 

На перший погляд – звичайна невеличка кутова стільниця. Але якщо придивитись:

  • Від вікна вся права сторона має стінову панель з цього ж каменю. Верхній ряд тумбочок має підсвітку. Кварцовий камінь візуально «вбирає» в себе навколишні кольори. У цьому випадку підсвітка має теплий відтінок. Тому стінова панель виглядає місцями дещо жовтуватою. Зверніть на це увагу при проектуванні своєї кухні.

 

  • Стільниця заходить в підвіконня. На момент монтажу відкоси підвіконня мають бути на перед фінальному етапі. Тому що при монтажі бажано зробити невеличкі штроби у відкосах, встановити стільницю, зашпаклювати, а вже потім доводити відкоси до фінального вигляду. Якщо у Вас схожа ситуація – враховуйте цей момент.

 

  • Мийка – підстільний монтаж. Набір і розташування отворів – за побажаннями замовника.

 

  • Оскільки стільниця заходить у підвіконня і мийка розташована навпроти вікна треба враховувати ще один момент. При проектуванні меблів і місця розташування мийки/змішувача треба брати до уваги радіус відкривання віконної рами. Інакше може так трапитись, що змішувач буде заважати вільно відкриватись вікну.

 

  • Лівий край стільниці впирається в меблі. У деяких ситуаціях завести частину стільниці на своє місце не подряпавши стіну чи меблі – неможливо. Це одна з таких ситуацій. Щоб цьому запобігти необхідно розбирати і відсувати частину меблів(ліву сторону з шафами) перед встановленням стільниці. Або принаймні знімати ліві фасади. Взагалі, коли є якась глибока ніша з дуже ніжними боковими стінками – завести в її глиб важку кам’яну стільницю з мінімальними зазорами не пошкодивши стінки – майже неможливо. Тому або робити великі зазори, або передбачити можливість хоча б тимчасово розширити нішу.

 

Ось така, на перший погляд, звичайна кухонна стільниця. А ще скільки є прихованих моментів по ремонту чи меблям. Тому, якщо купляєте щось, що не зможете з легким серцем на наступний день викинути - краще замовляйте у професіоналів.

 Загальний вигляд кухні

 По правій стороні кухні стінові панелі теж виконані з кварциту

Від внутрішнього кута і до відкоса вікна - стінова панель також з кварциту

 

Мийка підстільного монтажу. Стільниця заходе в підвіконня

 

Лівий край стільниці впирається у вбудовані меблі

 

 

Потрібна стільниця з Vicostone BQ200?

Звертайтесь!

+38(097) 874 63 69

+38(095) 939 95 60

 

Оцените материал
(0 голосов)
JoomShaper